Upravit stránku

Vaše hypoteční kancelář

Vyberte si hypoteční produkt, který vám pomůže

Tým specialistů

V týmu Hypoteční kanceláře máme své role přesně rozdané. Všichni si uvědomujeme, že jenom díky týmové spolupráci můžeme zajistit ty nejlepší hypotéky, či jiné produkty pro naše klienty.

O společnosti

Hypoteční kancelář s.r.o. plynule navazuje na dlouhodobý vývoj podnikatelské činnosti Ondřeje Marka, majitele společnosti. Jak jsme se dostali až k této optimální variantě, založené na úzké specializaci a týmové spolupráci?
  • rokem 2003 vše začíná, Ondřej Marek poznává práci finančního poradce
  • mezi lety 2004 až 2012 úspěšně prochází dvěma velkými pojišťovnami
  • 2005 přidává do svého osobního portfolia i hypotéky
  • 2008 s kolegy zakládá první společnost, která se specializuje na hypotéky
  • 2009 vstupuje do franšízové rodiny GEPARD FINANCE a stává se její součástí
  • 2014 činnosti původní společnosti se ubírají jiným směrem (konkrétně k nemovitostem a dalším doprovodným službám), proto vzniká samostatná Hypoteční kancelář, jejíž název dokonale vystihuje, její specializaci
Můžete si tedy býti zcela jisti, že jste na správné adrese a díky 12 letým zkušenostem pro vás zajistíme ty nejlepší možné podmínky hypotéky. Ostatně na výsledky naší práce se můžete podívat na našem blogu Hypotéka Praha.

Pro investory

Podílejte se na úspěších Hypoteční kanceláře a zhodnoťte své finance o mnoho lépe, než vám umožní běžné bankovní produkty. Připravili jsme emisi korporátních dluhopisů, která vám zajistí garantované zhodnocení 5% p.a.

Naše aktivity jsou kryty nemovitostmi, jejichž hodnota převyšuje provedené investice. Jenom díky této velice opatrné a konzervativní strategii můžeme našim investorům garantovat zhodnocení finančních prostředků pevnou úrokovou sazbou.

S našimi dluhopisy s pevným výnosem nejsou spojeny žádné poplatky za pořízení, vedení ani nic podobného.

Partneři

Naším generálním partnerem je společnost GEPARD FINANCE a.s. Přesněji řečeno jsme součástí této franšízové sítě specialistů na hypotéky. Naši franšízu můžete nalézt pod názvem Hypoteční kancelář GEPARD Pikovická. Díky této dlouholeté spolupráci pro vás můžeme zajišťovat kvalitní služby téměř od všech poskytovatelů finančních služeb a to nejen v hypotékách. Koho tím máme na mysli?
  • Banky
  • Pojišťovny
  • Stavební spořitelny
  • Investiční společnosti

Mezi naše důležité partnery neodmyslitelně patří i stavební společnosti, realitní kanceláře a mnoho jednotlivých realitních makléřů, jejichž úspěšné podnikání podporujeme a rozvýjíme svými kvalitními službami a zkušenostmi.
Vyjmenujeme například:

Hypoteční kancelář s.r.o. se podílí na provozu a vývoji úspěšného internetového portálu Hypoteční kalkulačka, díky kterému získáte objektivní a ucelené informace o hypotékách, včetně jejich konkrétního a přehledného porovnání.