Upravit stránku

Služby Hypoteční kanceláře

Specializujeme se na hypotéky, jejich pojištěním a dalšími doplňkovými produkty,

které vám díky svým dlouholetým zkušenostem připravíme s nejlepšími možnými podmínkami.

Hypotéky

O tom, že hypotéka není jen o úrokové sazbě, už jste určitě slyšeli. Co všechno je tedy potřeba sledovat?

„To máte: banky, úroky, poplatky, pokuty, odhady, účely, účty, příjmy, výdaje…“ Pokračovat bychom ve stylu dnes už kultovního českého filmu mohli velmi dlouho. Však už na to máme taky praxi. Vyberte si tedy i vy „svého pana Lorence“, nejlepšího hypotečního specialistu v kraji.

Co všechno, a také jak, se dá díky hypotéce pořídit, či postavit? Důležité je zapamatovat si, že účelová hypotéka musí být spojená s bydlením, nebo s rodinnou rekreací. Všechno ostatní zajistí naši hypoteční specialisté.

Pojištění hypotéky

Možná se o pojištění v souvislosti s hypotékou dnes mluví méně, ale stále k hypotéce neodmyslitelně patří. I proto máme na pojištění dalšího specialistu.

Banky vyžadují pojištění zastavovaného majetku. Je to logické, chtějí mít svou investici zajištěnou. Pokud není zastavovaná nemovitost totožná s kupovanou, je rozhodně potřeba zajímat se i o kvalitní pojištění koupeného majetku. Vždyť, k čemu by vám bylo placení hypotéky na nemovitost, které již neexistuje (například proto, že shořela).

Nad dalšími pojistkami je již potřeba hlubšího zamyšlení. Rozhodně nemá význam uzavírat je bezhlavě pouze kvůli slibované slevě na úrokové sazbě. To vás naopak vyjde velmi draho.

Americká hypotéka

Použijte svou nemovitost jako zástavu pro banku a kupte si za rozumný úrok cokoliv. Potřebujete pouze vlastnit vhodnou nemovitost a mít dostatečné příjmy na splácení americké hypotéky. Zní to možná až moc jednoduše, ale je to tak. U americké hypotéky banka neřeší, na co si peníze půjčujete.

Americká hypotéka vám tak může otevřít cestu k novému autu, nebo vysněné exotické dovolené. Dá se ale využít i lépe. Veliké úspory úroků, i v desítkách procent, vám přinese americká hypotéka, pokud jí využijete na sloučení jiných neúčelových úvěrů, kreditních karet či kontokorentů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti