Upravit stránku

Tým specialistů

Představujeme vám tým našich zkušených hypotečních specialistů,

kteří jsou připraveni zajistit vám nejlepší podmínky hypotéky i doplňkových produktů.

Ondřej Marek

majitel Hypoteční kanceláře

V životopise Henryho Forda jsem se dočetl: „Pokud chcete být úspěšní, obklopte se lidmi, kteří jsou lepší než vy.“

To mi dává smysl. A proto se snažím, aby každý kolega, kterého si vyberu do týmu, tomuto doporuční odpovídal.

Mé zkušenosti si můžete ověřit na serveru LinkedIn - Ondřej Marek.

 • Zjistěte o Onřejovi více

  Jako bývalému profesionálnímu sportovci jsou mu blízcí lidé, kteří vědí, že nic není zadarmo. Kteří si uvědomují, že za každým úspěchem je hlavně tvrdá práce a velmi mnoho času stráveného tréninkem.

  Má rád týmovou spolupráci. A proto když je potřeba, přispěchá svým kolegům na pomoc.

  Rozhodnete-li se využít služeb Hypoteční kanceláře a dát důvěru kterémukoliv z našich specialistů, budete spokojeni s jeho prací i se svou novou hypotékou.

  Dovolujeme si vás upozornit, že Ondřejovo telefonní číslo je nahrávané.

Mgr. Martina Trpišovská

hypoteční specialista

Martina přišla do naší kanceláře hypotékami netknutá. Za tři roky praxe, kterou u nás získala, se stala pevnou a důležitou součástí našeho týmu hypotečních specialistů. Můžeme jí s klidným svědomím svěřit i ty nejsložitější případy s vědomím, že budou vyřešeny tím nejlepším možným způsobem.

 • Zjistěte o Martině více

  I přes záměnu sportu je Martina stále úspěšnou aktivní sportovkyní. Ze sportu pak čerpá energii a vytrvalost pro hledání těch nejlepších řešení pro své klienty.

  Jaké další dovednosti Martiny můžete využít ve svůj prospěch? Bude to rozhodně pečlivost a odpovědnost, se kterou připravuje a kontroluje podklady pro hypotéky. Pokud je to potřeba, tak určitě oceníte i její pružnost a rychlost. Když už se náhodou stane, že si Martina není něčím jistá, nevymýšlí si, ale vždy se poradí se svými zkušenějšími kolegy.

  Praha a Střední Čechy. To je oblast, ve které vám Martina zajistí nejlepší možné podmínky hypotéky.

Ing. Tomáš Cabicar

hypoteční specialista

Tomáš je v naší Hypoteční kanceláři od roku 2013. V žádném případě o něm ale nemůžeme mluvit jako o nějakém nováčkovi! Vždyť on se v bankovnictví, pojišťovnictví a investicích pohybuje již déle jak 20 let... V oboru má za sebou manažerské pozice i vzdělání v zahraničí, takže ví, jak má ke klientům přistupovat.

 • Zjistěte o Tomášovi více

  Díky svým dlouholetým zkušenostem z finančního sektoru a ekonomickému vzdělání se Tomáš nemusí bát ani těch nejsložitějších případů a konstrukcí hypotečních úvěrů.

  Charakteristická je pro něj pečlivost, s jakou kompletuje složky hypotečních úvěrů. Dále rozvážnost a svědomitost, se kterými vždy opakovaně prochází všechna možná řešení tak, aby si byl naprosto jistý že právě to, které svému klientovi doporučí, je to nejlepší. Nebojí se, a vždy s bankami vyjednává o nastavení, pro klienta výhodných parametrů hypotéky, dokud není úplně spokojený.

  Hypotéku vám Tomáš zajistí v Praze i ve středních Čechách, kde se nejvíce pohybuje v širokém okolí Říčan. Pro lepší orientaci si představte území mezi dálnicemi D1 a D11.

Ján Soroka

specialista na hypotéky a pojištění

Honza se velmi pečlivě stará o klienty ve východních Čechách.

Pardubice, Chrudim a Hradec Králové, to jsou vyvolená města a jejich okolí, ve kterých vám zajistí nejlepší možné podmínky vaší hypotéky.

 • Zjistěte o Honzovi více

  Své bohaté zkušenosti si Honza neustále doplňuje i o nové vědomosti v problematice zajištění hypotéky pomocí vhodného pojištění.

  I za Honzou stojí úspěšná sportovní minulost, ze které dnes stále ještě čerpá energii a inspiraci. Nejlépe to poznáte na jeho přístupu k práci i ke klientovi. Vždy „hledá místo výmluv způsoby“ jak danou situaci vyřešit.

  Pokud hledáte velmi pečlivého odborníka, který nechodí pozdě, nezapomene na žádný termín a v bankách či pojišťovnách se za vás bude bít s maximální nasazením, dokud vám nevyjedná nejlepší možné podmínky, nemůžete si vybrat lépe!

hypotecni-kancelar-pracovni-prilezitost
Hledáme šikovného kolegu, který nám pomůže v Hypoteční kanceláři s pojištěním. Značka: „klienty máme“.